Osada Kukówko to kompleks luksusowych domków całorocznych w otulinie młodego lasu sosonowego nieopodal największego jeziora na Kaszubach.

 

 

Kim jesteśmy?

 

Kasia i Kamil. Poznaliśmy się na studiach i owe studia po pięciu latach zakończyliśmy małżeństwem :) Po pewnym czasie podjeliśmy decyzję o przeprowadzce z pełnego zgiełku miasta na wieś.

Wdzydze Tucholskie.

Nieprzypadkowe miejsce, pełne spokoju i ciszy, nieodkryte przez wielu, ale pełne walorów turystycznych. Pragnienie o spędzaniu wolnych chwil z kubkiem gorącej kawy na tarasie stało się realne. Rozpoczeliśmy przygodę z turystyką wiejską i w ciągu trzech lat stworzyliśmy ciekawe miejsce gdzie można poczuć zapach lasu i bryzę jeziora Wdzydzkiego. Tak powstał nasz pierwszy ośrodek - Kaszubski Zakątek.

Lubimy stawiać sobię wysoko poprzeczkę, poszliśmy za ciosem i po roku działalności podjeliśmy decyzję o wykorzystaniu pięknego kawałka ziemi nieopodal centrum wsi. "Kawałek ziemi" to 2 ha działki w połowie porośniętej  młodym lasem sosnowym. Właśnie ten las nas zainspirował i powstało tam 5 domków całorocznych o wysokim standardzie.  Miejsce pełne magii, od pierwszej chwili zaczaruje Cię cisza i śpiew ptaków. Bajka....

Kaszubski Zakątek i Osada Kukówko to owoc cieżkiej, wspólnej pracy i wyrzeczeń, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo :D