Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Przystani nad Wdą.

 

Na spływ po jednej z najpiękniejszych rzek na Pomorzu – Wdzie. Szlak kajakowy wiedzie przez zachwycające okolice Kaszub zaprasdzających turystów swoją naturalnościa krajobrazu.
Proponujemy spływy po naszym subiektywnym zdaniem najciekawszym jej odcinku (Borsk – Wojtal 4-5h), które zadowolą amatorów jak i wprawionych kajakarzy.

Wda ma do zaoferowania ogromne walory turystyczno – krajobrazowe, miejscami zaskakuje nas na swym szlaku mielizną by za chwilę zamienić sie w wartki strumyk.

 

Kajaki dwuosobowe


Drodzy klienci wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy Państwu kajaki najnowszej generacji wykonane z polietylenu, które charakteryzuje lekkość, wysoka wytrzymałość oraz niezatapialność. Kajaki firmy Aquarius Pro Tour 470 to dwuosobowe kajaki nadające się zarówno na kilkudniowe wyprawy jak i jednodniowe przygody. kajaki Aquarius Pro tour 47Kajaki te posiadają otwarty kokpit dzięki czemu umożliwiają podróż rodziców z pociechą , a wyposażenie go w dodatkowe oparcie dla dziecka sprawi, że wszyscy uczestnicy spływu podróżują wygodnie.Kajaki na wodzie
Cechy Aquarius Pro Tour 470
- wygodne, profilowane fotele ze składanym oparciem,
- wodoszczelny luk bagażowy o pojemności 90 l,
- mapnik na dziobie kajaka,
- możliwość zamocowania dodatkowego oparcia dla dziecka,
- wygodne uchwyty niezbędne przy przenoszeniu kajaka,
- dodatkowo udostępniamy poduszki na siedziska dla jeszcze większej wygody naszych klientów.


Kajaki jednoosobowe


W naszej ofercie posiadamy również kajaki jednoosobowe Aquarius Traper, wykonane z polietylenu, niezawodne, bezpieczne, idealne na rzekę. Dzięki płaskiemu dnu oraz profilowi dziobu kajak Traper z łatwością wchodzi na przeszkodę i nie traci stabilności prześlizgując się po niej.

Kajak Aquarius
Cechy Aquarius Traper
- wygodne siedzisko seat pad,
- duży kokpit umożliwiający schowanie się do wnętrza kajaka przy pokonywaniu przeszkody,
- wodoszczelny luk bagażowy o pojemności 80 l,
- mapnik na dziobie kajaka,
- podnóżki boczne.